آخرین نمونه کار‌ها

نمونه تولیدمحتوا - صفحات داخلی

تولید محتوای یونیک: صفحات داخلی سایت آکادمی زبان شایسته

رضایت مشتری :
5/5

سایت آکادمی زبان شایسته با هدف برگزاری آزمون های آزمایشی آنلاین حدود ۲ سال پیش وب سایت خود را راه اندازی کرد و برای تولید محتوای تمامی صفحات وب سایت از جمله لندینگ پیج ها، درباره ما و مقالات وبلاگ به یونیک محتوا اعتماد کرد.

پاسخ ما به این اعتماد، تولید محتوای یونیک و منظم طبق کلمات کلیدی مشخص شده بود که موجب شد در مدت کمتر از ۶ ماه، سایت آکادمی آنلاین زبان شایسته در کلمات کلیدی مد نظر خود از جمله “شرکت در آزمون آزمایشی تافل” در صفحه اول سرچ گوگل دیده شود.

تولید محتوای یونیک: مقالات سایت لوگونومی

رضایت مشتری :
5/5

سایت لوگونومی یک لوگوساز آنلاین است که امکانات کاملی برای طراحی لوگو به سبک های مختلف دارد. این سایت تولید محتوای وبلاگ خود را به یونیک محتوا سپرد تا با کلمه کلیدی “طراحی لوگو” رتبه اول سرچ گوگل را کسب کند. تیم یونیک محتوا با تولید محتوای منظم و سئو شده در کمتر ۸ ماه به تحقق این هدف کمک کرد.

نمونه کار تولید محتوا - مقالات سایت
نمونه کار تولید محتوا - توضیح محصول

تولید محتوای یونیک: توضیح محصول سایت رودیکا

رضایت مشتری :
5/5

سایت رودیکا با هدف فروش محصولات لوازم خانگی به صورت آنلاین طراحی شد و به صورت خام به یونیک محتوا سپرده شد تا حدود ۳۰۰ محصول همراه با توضیحات، تصاویر و قیمت در سایت بارگذاری شود.

یک تیم ۵ نفره از بهترین محتوانویسان یونیک محتوا، طی کمتر از ۱ ماه برای تمامی محصولات سایت، محتوای متنی و تصویری یونیک تولید و بارگزاری کردند.

تولید محتوای یونیک: درباره ما سایت پرامون

رضایت مشتری :
5/5

پرامون یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش زیورالات است که چندین شعبه در سراسر کشور دارد. این شرکت برای تمامی صفحات داخلی و توضیح محصول خود نیاز به محتوای یونیک و درخور شان شرکت داشت.

یونیک محتوا پس از بررسی دقیق و کامل سوابق این شرکت و حوزه فعالیت های آن، طی کمتر از ۲ ماه، محتوای باکیفیتی را برای صفحه درباره ما و بیش از ۳۰۰ محصول موجود در سایت تولید کرد.

تولید محتوای یونیک به زبان انگلیسی: مقالات سایت ایران مدتور

رضایت مشتری :
5/5

وب سایت ایران مدتور به عنوان یک سایت بین المللی که در حوزه گردشگری سلامت فعالیت می کند نیاز به محتواهای تخصصی در زمینه پزشکی به زبان انگلیسی داشت تا راهنمای مناسبی برای بیماران سراسر جهان باشد. یونیک محتوا با تکیه بر دانش و تخصص محتوانویسان دوزبانه خود، بیش از ۲۰ مقاله برای این سایت در حوزه پزشکی و به زبان انگلیسی تولید کرد.

شرایط همکاری با یونیک محتوا

  • مشاهده نمونه کارها پیش از خرید پکیج

مشتریان می توانند در قسمت رزومه کاری، پروژه های انجام شده توسط تیم یونیک محتوا را برای کارفرماهای مختلف (که سایت آنها نیز مشخص گردیده است.) مشاهده و تحقیق نمایند و سپس در صورت تمایل نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

  • تعهدات کارفرما

هزینه کامل هر مطلب باید پیش از تحویل مطلب طبق تعرفه توافق شده پرداخت گردد و پس از تایید، محتوای بعدی تولید خواهد شد. لطفا دقت کنید امکان شروع تولید محتوا تا زمانیکه هزینه آن پرداخت نشود، وجود نخواهد داشت. بنابراین، درصورتیکه پرداخت ها منظم انجام نگیرد، یونیک محتوا تعهدی نسبت به ارسال محتوا طبق موعد مقرر نخواهد داشت.

  • نحوه ثبت سفارش و پرداخت توسط کارفرم

روند ثبت سفارش و شروع کار در سایت یونیک محتوا بسیار ساده است:

      1. مشاوره برای شروع تولید محتوا

ما با توجه به نوع محتوای مورد نیاز شما، پکیج های 10 هزار کلمه ای و 20 هزار کلمه ای یا پکیج های متنوع دیگر را پیشنهاد می دهیم. 

        2. خرید پکیج از سایت یونیک محتوا

با درگاه پرداخت اینترنتی، امکان پرداخت هزینه پکیج به صورت آنلاین و از طریق درگاه سایت وجود دارد.

      3. تنظیم تقویم محتوایی 

بلافاصله پس از خرید پکیج، تولید محتوا طبق تقویم محتوایی تنظیم شده شروع شده و در تاریخ مقرر برای شما ارسال یا بارگذاری می شود.

  • تعهدات یونیک محتوا

یونیک محتوا موظف است محتوای سفارش داده شده را براساس تعداد کلمات و تعداد مورد نیاز در هر روز تا زمان اتمام اعتبار مالی کارفرما با توجه به مبلغ پرداخت شده، تحویل دهد.

  • تضمین کیفیت محتوا

تیم یونیک محتوا متعهد است که محتوای یونیک بدون کپی برداری با رعایت قوانین سئو را برای کارفرما تولید کند و حق انتشار یا فروش محتوای تولید شده به سفارش یک کارفرما را در جای دیگری ندارد.

  • مهلت بررسی

کارفرما ۳ روز جهت بررسی هر مطلب فرصت دارد. طی ۳ روز هرگونه ویرایش درخواست شده از طرف کارفرما به طور رایگان قابل انجام است. پس از گذشت ۳ روز از تاریخ تحویل محتوای تولید شده، کارفرما حق هیچگونه ادعایی را نسبت به مطلب نداشته و امکان بازگشت وجه پرداخت شده در هیچ شرایطی وجود ندارد.

آموزش تولید محتوا -یونیک محتوا

آموزش تولید محتوا در یونیک محتوا

دوره آموزش خصوصی | دانلود ویدئوهای آموزشی

در سایت یونیک محتوا، امکانی را برای فریلنسرهای علاقه مند به تولید محتوا و کسب درامد بالا از این حرفه فراهم اوردیم تا با آموزش صفر تاصد تولید محتوای یونیک و سئو شده به دو روش آموزش خصوصی یا دریافت ویدیوهای آموزشی، کسب مهارت کنند. 

پس از گذراندن دوره آموزشی، امکان همکاری با تیم یونیک محتوا نیز وجود خواهد داشت.

آموزش بارگذاری محتوا در وردپرس-یونیک محتوا

آموزش بارگذاری محتوا در وردپرس

دوره آموزش خصوصی | دانلود ویدئوهای آموزشی

دوره آموزش بارگذاری محتوا در وردپرس شامل بیش از 10 ساعت ویدئوی آموزشی مرحله به مرحله است که به طور اختصاصی توسط اساتید سایت یونیک محتوا تدریس شده و صفر تا صد بارگذاری انواع محتوا شامل محصولات ساده و متغیر و مقالات با ویرایشگر کلاسیک و بلوکی وردپرس در آنها آموزش داده شده است.

بارگذاری محتوا در وردپرس یک مهارت ضروری برای فریلنسرهایی است که به کسب درامد بالا از طریق تولید محتوا فکر می کنند.

دوره های آموزشی یونیک محتوا

دستاوردهای یونیک محتوا

مشتریان راضی
+
پروژه تولید محتوای متنی
+
پروژه تولید محتوای تصویری
+
اسکرول به بالا